אירית

אסנת היקרה, רציתי להודות לך על התקופה שעברנו יחד בפרויקט השכרת הדירה ב"יוסף 29" – חודשיים של חיזורים בלתי נלאים אחרי דיריים פוטנציאליים , תמיד נענית ברצון, גם אם הלקוחות רצו להגיע בשעות לא מקובלות וגם אז להאזין להם להבין את צורכיהם' ולהגיע איתם לסיכומים לטובת כל הצדדים. היה לי מאוד נעים לדבר איתך להתיעץ ובסוף להיפגש לחתימת ההסכם – וגם בערב החתימה התרשמתי מאוד מאישיותך וטיפולך המקצועי. מקווה להמשך הקשר. תודה רבה! אירית
2016-07-16T18:38:13+00:00
אירית לאוסנת היקרה, רציתי להודות לך על התקופה שעברנו יחד בפרויקט השכרת הדירה ב"יוסף 29" – חודשיים של חיזורים בלתי נלאים אחרי דיריים פוטנציאליים , תמיד נענית ברצון, גם אם הלקוחות רצו להגיע בשעות לא מקובלות וגם אז להאזין להם להבין את צורכיהם ולהגיע איתם לסיכומים לטובת כל הצדדים.

דליה

אני רוצה להמליץ בחום על אוסנת שלוותה את תהליך ההשכרה ברגישות רבה, מקצוענות ומענה לכל שאלה שעלתה בתהליך. אוסנת מסורה מאוד (לשני הצדדים במלוא ההגינות ) משתפת פעולה בכל זמן ביום, קשובה ללקוח ומלווה את ההליך העדין הזה במלוא הרצינות והמסירות. רוצה להודות לאוסנת על השלמת תהליך חלק .אבי נמצא בבית דיור מוגן , הדיירים נכנסו בזמן ומרוצים מאוד, אני בקשר טוב עם אוסנת שהפכה להיות גם חברה וגם מתווכת שאני ממליצה לחברים שלי הזקוקים לשירות. תודה רבה לאוסנת על שירות מעולה, בברכה, דליה
2016-07-16T18:54:39+00:00
דליה אני רוצה להמליץ בחום על אוסנת שלוותה את תהליך ההשכרה ברגישות רבה, מקצוענות ומענה לכל שאלה שעלתה בתהליך. אוסנת מסורה מאוד (לשני הצדדים במלוא ההגינות ) משתפת פעולה בכל זמן ביום, קשובה ללקוח ומלווה את ההליך העדין הזה במלוא הרצינות והמסירות.

Mike and Art

It was a pleasure working with Osnat while finding our home in Israel. Even though we had a very precise idea of what we wanted, and only had a few days for house hunting, Osnat helped us achieve our goal. Her hard work in finding interesting properties in advance, and her honest approach to each we saw (rather than trying to hard sell them) was very much appreciated. I'd fully recommend Osnat to anyone looking to buy a home in Israel - and her English is fluent, which is another bonus!

Mike and Art

2016-08-25T23:42:50+00:00

יואב ומרב סגל

1
2016-08-25T23:45:56+00:00